• BIP
  • Tłumacz języka migowego
Projekty i inwestycje unijne
kup bilet
Zamek Piastowski
Zamek Piastowski w Raciborzu
Strona główna/Działalność/Aktualności/Przyjdź, zobacz, kup, sprzedaj - Zamek Piastowski zaprasza (..)

Przyjdź, zobacz, kup, sprzedaj - Zamek Piastowski zaprasza na pchli targ

26 maja 2021
Jeżeli jesteś posiadaczem porcelany, pocztówek, monet lub innych tego typu bibelotów, a może własnoręcznie tworzysz dekoracje lub ozdoby z ceramiki, biżuterii, drewna, a może masz nieszablonowe ubrania lub zabawki, to już w najbliższą sobotę 29 maja będziesz miał niebywałą okazję do przedstawienia swoich zbiorów, dzieł i talentu! Czekamy na Ciebie, na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Początek o godzinie 10:00. Wstęp na wydarzenie, jak i udział wystawców jest bezpłatny!

To pierwsze takie wydarzenie, które organizujemy na zamku. Jeśli formuła pchlego targu się sprawdzi, to stanie się imprezą cykliczną, organizowaną w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

Informujemy, że posiadamy własne stragany, stylizowane na średniowieczne (jest ich jednak tylko 10 szt.) jak i dopuszczamy własne ekspozycje sprzedających, w tym sprzedaż z dziedzińca. W godzinach porannych, przed otwarciem imprezy, umożliwimy wjazd samochodami na zamkowy dziedziniec. Jeżeli w Tobie również drzemie dusza artysty, to oferta udziału w sobotnim wydarzeniu w dawnej siedzibie Piastów jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: +48 32 414 02 33 lub mailowo: .

Do zobaczenia w sobotę na Zamku Piastowskim…

Przyjdź, zobacz, kup, sprzedaj - Zamek Piastowski zaprasza na pchli targ

do góry