Festiwal Spotkałem Pana na Zamku Piastowskim
4 września
2014
Zamek Piastowski w Raciborzu ponownie będzie gościć festiwal Spotkałem Pana, tym razem 23. edycję tej imprezy. 13 września o godz. 19.30 na scenie na dziedzińcu odbędzie się koncert Przecinek i Przyjaciele.
Tegoroczny festiwal potrwa od 12 do 14 września. Na 12 września na godz. 19.00 w kościele NSPJ przy ul. Warszawskiej zaplanowano Uwielbienie, na dzień, 13 września o godz. 16.00, na scenie plenerowej Zamku Piastowskiego ruszą koncerty konkursowe . O 19.30 uczestnicy spotkają się na zamkowym dziedzińcu na koncercie Uwielbienia. Wystąpi Przecinek i przyjaciele. Wydarzenie zakończy 14 września o godz. 19.00 przy ul. Warszawskiej kino w kościele - film niespodzianka.
Współorganizatorem festiwalu jest Powiat Raciborski oraz Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.